Chcete dopřát dětem školní pobyt v cizině? Půjčka ihned vám v tom pomůže

Konec školního roku je za dvěřmi a kromě příprav na závěrečné práce se plánují i školní výlety a vícedenní zájezdy do zahraničí. Čeká vaše ratolest první návštěva ciziny, o kterou jej nechcete připravit? Navštíví letos poprvé Anglii, což je jedinečná příležitost, jak může vyzkoušet na vlastní kůži své jazykové dovednosti nebo se chystá na jih za sluncem a mořem? Dopřejte odpočinek sobě i jemu a pobyt v zahraničí mu umožněte. Blíží se termín pro úhradu zálohy a vy stále marně čekáte na doručení vaší výplaty? Půjčka ihned vám pošle potřebnou částku na účet ještě dnes a můžete ji vrátit, jakmile to bude možné. 

Okamžitá půjčka funguje bez přestání

Sjednáte ji dokonce i v noci nebo o víkendu, protože je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Žádost o ni podáte jednoduše pomocí online formuláře, do kterého je třeba uvést jen základní osobní údaje jako:

  • jméno a příjmení
  • rodné číslo
  • číslo občanského průkazu
  • adresu
  • výši půjčky

Vyplněnou žádost pak odešlete ke zpracování. K němu dojde v podstatě okamžitě. Do pár minut víte, zda vám byla půjčka ihned schválena.

Půjčka před výplatou každému umožní vycestovat

Jedinými podmínkami pro její získání jsou totiž věk alespoň 21 let a české státní občanství. Nic víc nemusíte zajišťovat. Vyhnete se tak dlouhému a nepříjemnému vyřizování dokumentace na úřadech i zbytečnému papírování. Finanční částka může být poskytnuta také ženám na mateřské, nezaměstnaným nebo zadluženým žadatelům.

S jakým obnosem můžete počítat?

Půjčka ihned má k dispozici až 10 000 Kč. Na vás však je, abyste si zvolili, kolik budete čerpat. Potřebujete jen 3000 Kč? Žádný problém, řekněte si o ně! Výše půjčky i doba splatnosti je volitelná.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.