Jak pomůže Sms půjčka ihned úplně každému s nákupem krásných dárků pod stromeček

Už se také těšíte na chvíli, až se s celou rodinou sejdete u stromečku a budete rozbalovat dárky? Jenže už nyní máte trochu vrásky na čele, protože na dárky nemáte našetřeno moc peněz? Čekáte na výplatu, ale ani stačit nebudete protože chcete většinu dárků nakoupit najednou? Najděte pomoc u nebankovní půjčky. Nabízí vám výhodné podmínky.

Sms půjčka ihned úplně každému a porovnání s dalšími finančními produkty

Sms půjčka ihned úplně každému je produktem nebankovní společnosti a byla na trh uvedena v roce 2005. Stala se konkurencí pro půjčky od banky, kontokorent i kreditní karty. Jak čas ukázal, Sms půjčka ihned úplně každému si poměrně rychle získala oblibu, protože je levnější než produkty od banky. Nabízí se dokonce možnost, jak si peníze z nebankovní půjčky půjčit zcela zdarma. Nebankovní společnosti tuto akci připravila pro všechny nové klienty. Jestliže si dají splatnost na 30 dní a půjčí si 9000 korun, nebudou za vyřízení půjčky nic platit. V ostatních případech se ovšem platí jen mírný poplatek. Odvíjí se od toho, kolik si člověk půjčí a na jak dlouho. U půjčky od banky, kontokorentu i kreditní karty je vždy nastavena dost vysoká úroková sazba, takže se takové typy úvěru nevyplácí.

Kolik Sms půjčka ihned úplně každému nabízí?

  • Půjčit si můžete minimálně 500 korun, maximální výše úvěru je 10 000 korun.
  • Splatnost se nastavuje od 7 do 45 dní.
  • Maximální splatnost je 105 dní, můžete si totiž dvakrát požádat o prodloužení splatnosti.

Má i jiné názvy

Nenechte se zmást, Sms půjčka ihned úplně každému je jen jedním druhem nebankovní půjčky. Za stejných podmínek funguje také mobil půjčka, okamžitá půjčka a další.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.