Jak používat sms půjčky

Krátkodobé půjčky můžeme sjednávat online nebo pomocí sms půjčky. Peníze tak získáte na základě jedné sms zprávy, kterou odešlete z vašeho mobilního telefonu. Půjčky přes sms zprávu však mají svá pravidla.

Doporučujeme

Půjčka na nemovitost | Půjčka on-line | Půjčka online

Kdy lze požádat o peníze prostřednictvím sms půjčky

O peníze pomocí sms půjčky mohou žádat klienti, kteří se nejdříve registrují online na stránkách poskytovatele půjček. Ten posléze ověří totožnost zákazníka. Poté vám už nic nebrání v tom, požádat si pomocí půjčky o peníze. Rychlá sms půjčka je vám vyplacena, pokud vyplníte správný tvar sms zprávy. Ten najdete na stránkách poskytovatele půjčky. Zpravidla musíte uvést částku, počet dní, číslo účtu, rodné číslo, osobní údaje jméno, adresa.

Proto, aby byla půjčka schválena je potřeba do sms půjčky zadávat údaje, které jste uvedli právě v online registraci. Pokud sms zprávu odešlete z jiného telefonního čísla nebo chcete poslat peníze na jiný účet, než na který byla registrována půjčka on-line, pak je vám žádost automaticky zamítnuta. Společnosti tak chrání své zákazníky před možným zneužitím osobních dokladů.

co je potřeba v sms zprávě uvést

  • jméno a adresu
  • číslo účtu
  • částku, počet dní
  • rodné číslo
  • číslo OP

Rychlá sms půjčka

Výhodou této malé půjčky je rychlost, se kterou vám peníze vyplatí. Sms půjčky jsou vyřizovány zpravidla okamžitě po odeslání sms zprávy. Pokud vám je schválena, musíte ještě zaslat sms zprávou souhlas s obchodními podmínkami, poté jsou peníze vyplaceny. Půjčky jsou neúčelové, je tak prakticky jedno, na co je použijete, výjimkou jsou další splátky dluhů, na které bychom si půjčovat rozhodně neměli. Sms půjčky jsou oblíbené mezi studenty a ženami na mateřské.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.