Jak z nebankovní půjčky zaplatit vyšší účet za elektřinu

Elektřina je drahá. I když si platíte vysoké zálohy, někdy se prostě stane, že spotřebujete více. Poskytovatel samozřejmě nebude váhat a pošle vám vyúčtování a vy budete muset rychle dluh zaplatit. Osudnebankovní půjčky tomu tak prostě někdy chce, že taková složenka přijde ve chvíli, kdy nemáte na zaplacení dost peněz. Jenže pokud nezaplatíte včas, hrozí, že vám bude přívod elektřiny odstřihnut. Nerikujte to, i pro takové případy jsou tu nebankovní půjčky. Jak fungují?

Nebankovní půjčky mají výhody!

Nebankovní půjčky ihned vznikly s cílem, aby lidem pomohly, když mají hluboko do kapsy a potřebují rychle sehnat peníze. Je jedno, jestli je to na potraviny, na úhradu dluhu, nebo právě na nedoplatek. Nebankovní půjčky ihned nejsou účelové, takže je pouze a jen na klientovi, jak s penězi naloží. V tom je současně největší výhoda nebankovního půjčování. A další výhody?

  • Půjčky jsou dostupné online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  • Pro první žadatele jsou bez poplatku.
  • Jsou určeny i pro osoby, jejichž jméno figuruje v registru dlužníků.
  • Jsou vyřízeny během několika minut.
  • Pro získání půjčky není třeba mít ručitele.
  • Splácí se celé najednou.

Nebankovní půjčky a přístup společnosti

Nebankovní společnost nastavila podmínky tak, aby si každý mohl půjčit. Půjčky mají proto jen 3 podmínky. První je věk, žadatel musí být starší 21 a mladší 85 let, musí také být občanem České republiky a nesmí společnosti dlužit v rámci jiné půjčky.

Proč jsou výhodnější?

Za půjčky se platí jen jeden poplatek. Žadatel jeho výši zná ihned poté, co si zvolí dobu splatnosti a sumu. Například u půjčky 1000 korun na 7 dní je to pouze 100 Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.