Jakou sekačku vám pomůže koupit nebankovní půjčka?

Jaro se tu a s ním začnou i práce na zahradě. Pokud ji máte, budete muset sekat trávník a těžko si lze představit, že budete používat klasickou kosu. Těžkou práci za vás poměrně rychle odvede sekačka. Musíte vybrat takovou, která je vhodná pro vaši zahradu. Jakou a proč je výhodné si na ni půjčit peníze z nebankovní půjčky ihned?

Cena sekaček a nebankovní půjčka – rozumí si?

Pokud máte rozlehlou zahradu, volte sekačku benzínovou s pojezdem. Ta zvládne i jízdu v náročnějším terénu a má vysoký výkon. Menší zahrady v pohodě poseká sekačka elektrická. Jestliže máte jen malý dvorek s málo členitým povrchem, klidně investujte do sekačky robotické. Kvalitní sekačky stojí několik tisíc korun. Když vám chybí, přichází na řadu nebankovní půjčka, která je v mnoha ohledech výhodnější než produkty z banky. Banka nabízí například kreditní kartu. Její výhodou je bezúročné období, ovšem nevýhodou to, že platíte za výběr hotovosti a pokud peníze nevrátíte v bezúročném období, rychle budou naskakovat úroky. U kreditní karty je úroková sazba až 22 %.

Nebankovní půjčka a nabídka šitá na míru

Nebankovní okamžitá půjčka je tu pro vás ve dne v noci, nebankovní společnost totiž pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Půjčit si můžete:

  • až 10 000 korun,
  • se splatností na 7 až 45 dní.

Za poplatek se možné si splatnost prodloužit ještě o dalších 60 dní.

Na co si musíte dát pozor?

Nebankovní půjčka se vrací celá najednou, včetně poplatku. Dobře si spočítejte, jestli budete schopni v poměrně kratší době peníze vrátit. Vždy si vezměte úvěr jen na tolik, kolik pro vás bude únosné vrátit.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.