Když si z nebankovní půjčky chcete půjčit na nákup letních pneumatik

Jaro je tu a s ním i povinnost přezout auto na letní pneumatiky. Tuto povinnost ukládá zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu). Na autě byste měli zimní gumy mít nejpozději 31. března, můžete přezout ale i dříve. Záleží na dlouhodobé předpovědi počasí. Děsí vás to, protože staré letní gumy nejsou v pořádku a na nové nemáte? Neriskujte, že kvůli špatným jízdním vlastnostem zraníte sebe i ostatní. Peníze vám nabízí nebankovní okamžitá půjčka. Jak je získáte snadno a rychle?

Nebankovní půjčky jsou vyřízeny rychle

Nejlepší na nebankovních půjčkách je, že jsou vyřízeny ihned. V bance trvá proces někdy i několik dní. Je to hlavně kvůli tomu, že si banka žadatele důkladně prověřuje. Nebankovní společnost je mnohem mírnější, stanovila jen tyto 3 podmínky získání nebankovní půjčky:

  1. věk 21 až 85 let,
  2. české státní občanství,
  3. žadatel nesmí společnosti dlužit v rámci jiné půjčky.

Pokud je vše splněno, společnost půjčku schválí do několika minut od podání žádosti a okamžitě také pošle peníze. Jejich připsání na váš účet je závislé na bance. Může to být pár minut, obvykle jsou peníze na účtu druhý den.

Nebankovní půjčky a nabídka

Každý si může vzít úvěr na 500 až 10 000 korun s tím, že si sám zvolí, kdy peníze vrátí. Doba splatnosti se pohybuje od 7 do 45 dní. Je možné ještě prodloužení o dalších až 60 dní.

Poplatky u půjčky ihned

Odvíjí se od toho, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Při předčasném splacení je vám vrácena poměrná část poplatku. Pro první žadatele je půjčka zcela bez poplatku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.