Mobil půjčka

Už dávno nejsou banky jedinou institucí, od které si můžeme půjčit peníze. Rok 2005 svět půjčování peněz změnil. V tento rok se totiž objevily nebankovní půjčky, které vše razantně změnili. Lidé najednou získali možnost, jak si půjčit bez toho, aniž by museli dokazovat příjem. Jak systém nebankovního půjčování funguje?

Mobil půjčka je dostupná kdykoliv a odkudkoliv

Mobil půjčka je asi nejznámějším typem nebankovní půjčky, takže si princip nebankovního půjčování ukážeme právě na ní. Asi největší výhodou oproti půjčování v bance je, že je mobil půjčka dostupná během dne i noci. Nebankovní společnost má 24 hodinovou pracovní dobu a je další výhodou, že půjčky schvaluje také o sobotách a nedělích. Většinou půjčku schválí do několika minut od chvíle, kdy žadatel poslal žádost. Bleskové vyřízení je zárukou, že se k žadateli rychle dostanou peníze.

Mobil půjčka má jednoduchý postup vyřízení

Vše se odehrává na oficiálním webu nebankovní společnosti. Žadatel zde nejdříve uvidí kalkulátor, pomocí kterého si vybere částku a také si zvolí dobu splatnosti. Kalkulátor mu také ukáže, jak vysoký poplatek za vyřízení půjčky zaplatí. Všichni noví klienti mohou půjčku získat i bez poplatku. Jak na to? Vše se dozvíte na webu společnosti. K vyřízení je třeba si udělat jen scan OP, který se nahrává k žádosti. Celkově vyřízení žádost zabere asi 10 minut.

Kolik mobil půjčka nabízí?

  • maximální výše půjčky je 10 000 korun
  • splatnost se nejdříve volí v rozmezí 7 až 45 dní
  • splatnost lze skrze žádost o prodloužení prodloužit o dalších 60 dnů

Za posunutí termínu se platí jen nízký poplatek. Žádost se podává online či přes SMS zprávu.