Nebankovní půjčky ihned

Berete nižší plat, takže musíte hodně dobře počítat, abyste každý měsíc vyšli? Jenže i vám se stalo, že se vám do cesty přimotal jeden nečekaný výdaj, takže máte problém, protože jste se dostali do finanční tísně? Potřebujete rychle získat několik set nebo tisíc korun? Pokud ano, podívejte na návod, jak získat peníze z nebankovní půjčky ihned. Je to rychlé a co je hlavní – nebudete muset platit ani korunu navíc!

Postup získání nebankovní půjčky ihned

Peníze z nebankovní půjčky ihned získáte i vy velmi rychle. Žádost o půjčku se totiž podává online, takže je to otázka několika málo minut. V první fázi získávání půjčky si musíte zvolit, kolik si půjčíte a kdy peníze vrátíte. Půjčit si lze minimálně 500 korun a maximálně 10 000 korun. Splatnost se může pohybovat v rozmezí 7 až 45 dní. Je výhodou, že je možné si požádat ještě o prodloužení doby splatnosti. Žádost se také podává online a splatnost si lze prodloužit o dalších 7 až 30 dní.

Jak získat peníze z nebankovní půjčky ihned bez poplatku?

Poplatek nebudete platit v případě, když o půjčku žádáte poprvé. Akce platí v případě, když si půjčíte 9 000 korun a dáte si splatnost na 30 dní. Ani půjčení jiné částky se nebojte, protože je poplatek za vyřízení velmi mírný. Jeho výše se odvíjí od zvolené doby splatnosti a sumy. Například za půjčku 3 000 korun se splatností 7 dní se platí pouhých 300 korun.

Hlavní výhody nebankovní půjčky ihned

  • je dostupná 24 hodin denně, získat ji lze i o víkendu
  • je dostupná i osobám s nízkým příjmem
  • k jejímu získání není třeba dokládat potvrzení o výši příjmu
  • je možné půjčku využívat opakovaně