Okamžitá půjčka

Okamžitá půjčka byla vytvořena, aby lidem pomáhala. Má několik specifik, která ji výrazně odlišují od klasické půjčky v bance. Zásadní rozdíl je v tom, že okamžitá půjčka má krátkou dobu splatnosti, takže nikdo není zadlužen na dlouhou dobu. Přečtěte si více o hlavních výhodách okamžité půjčky a i vy jistě zjistíte, že se jedná o pomoc, která může vytáhnout i vás ze svízelné finanční situace.

Okamžitá půjčka boduje podmínkami

Okamžitá půjčka nemá stanoveny žádné přísné podmínky. Je výhodou, že každý žadatel má nárok na půjčku, když:

  • prokáže, že je starší 21 let a není mu více než 85 roků
  • dokáže, že je občanem České republiky
  • nemá u nebankovní společnosti jinou půjčku, kterou ještě nesplatil

Velmi výhodné je, že mezi podmínky získání této půjčky nepatří prokázání příjmu. Díky tomu je dostupná i pro ty, kdo jsou bez práce a žijí ze sociálních dávek.

Kolik okamžitá půjčka nabízí?

Každý si může půjčit sumu v rozmezí 500 až 10 000 korun. Jedná se o menší částku, kterou by nikdo neměl mít problém včas vrátit. U půjčky si také každý žadatel volí dobu splatnosti. Je dobré být maximálně obezřetný. Žadatel by měl mít jistotu, že dokáže peníze včas vrátit. Je proto lepší, když si zvolí delší dobu splatnosti.

Okamžitá půjčka a postup vyřízení

Půjčku vyřídíte v několika krocích. Poté, co si vyberete sumu a zvolíte splatnost, vyplníte žádost. K ní je třeba si připravit občanský průkaz a udělat jeho scan. Dělá se to proto, aby si nebankovní společnost mohla co nejrychleji ověřit, zda jste všechny vaše osobní údaje zadali správně. Díky online vyřízení může být okamžitá půjčka ihned vaše!