Půjčka na byt se hodí, když chcete vyměnit podlahu v bytě

Sníte o dřevěné podlaze ve vašem bytě? Rádi byste ji vyměnili za tu původní, která je už poničená a na mnoha místech praská? Podlaha patří mezi nejnamáhanější plochy vůbec, neboť ji všichni členové domácnosti užívají každý den. Ani sebelepší materiál však nesnese navěky všechno a tak je někdy třeba postarat se o její údržbu, rekonstrukci nebo výměnu. Přáli byste si na většinu ploch položit dřevěný povrch? Pak budete muset zřejmě sáhnout hlouběji do kapsy. Položení podlahy z masivních dřevěných parket patří mezi dražší varianty, potěší vás však svou útulností a můžete si bý jisti, že vám vydrží na dlouho dopředu. Taková investice už se pak vyplatí. Pokud však nemáte dostatek peněz na svém účtu, můžete sáhnout po nebankovní pomoci. Tu nabízí třeba půjčka na byt.

Půjčka na byt a o co se jedná

Půjčka na byt nabízí jednu z možností, po které můžete sáhnout, když vám chybí peníze na opravu nebo pořízení domu či bytu. Patří mezi nebankovní půjčky, které seženete výhodněji než běžný bankovní úvěr. Vaše banka vám sice může také nabídnout finanční náplast, pořídíte ji však zpravidla dráž a budete si na ni muset také déle počkat. Oproti tomu nebankovní společnosti se snaží vyjít svým zákazníkům rychle vstříc a umožňují sjednání půjčky i bez nutnosti doložení nejrůznějších potvrzení nebo bez registrace. Podobně nabízí pomoc třeba i okamžitá půjčka.

Jak půjčky bez registru a poplatků fungují?

  • můžete je sjednat na internetu nebo pomocí sms zprávy
  • pomocí praktické kalkulačky si můžete spočítat, o kolik požádáte a za jak dlouho peníze splatíte
  • určíte si i maximální úrokovou sazbu
  • žádat o ni můžete i opakovaně

O kolik si můžete říct?

Běžné nebankovní společnosti nabízí pomoc od 500 Kč do 10 000 Kč. Půjčka na byt vám však doloží až 600 000 Kč. Pokud však budete žádat o takovou sumu, musíte se ve smlouvě zaručit nemovitostí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.