Půjčky bez registru a poplatků

Dostali jste se do situace, kdy by se vám rychle hodilo několik tisíc korun? Potřebujete si rychle půjčit na zaplacení složenek, pojistného nebo třeba na koupi nového spotřebiče? Pokud si půjčíte peníze z půjčky bez registru a poplatků, budete mít finance k dispozici velmi rychle. Jak půjčku získat?

Půjčky bez registru a poplatků jsou dostupné pro většinu lidí

Půjčky bez registru a poplatků patří do skupiny nebankovních půjček a jako takové mají velice mírné podmínky. Žadatelé o půjčku například nemusí dodávat potvrzení o příjmu. Je ale třeba, aby každý splnil tyto 3 podmínky:

  • musí prokázat věk 21 až 85 let
  • musí prokázat, že je občanem ČR
  • nesmí společnosti dlužit v rámci jiné půjčky

Vše dokáže jednoduše pomocí scanu občanského průkazu, který nahraje k žádosti o půjčku. Je třeba udělat scan obou stran.

Postup získání půjčky bez registru a poplatků

Prvním krokem je otevřít si internetové stránky nebankovní společnosti. Na nich se vám zobrazí kalkulátor, na kterém si zvolíte sumu a také si vybere dobu splatnosti. Je výhodou, že kalkulátor ihned ukazuje výši poplatku, který se k vámi zvolené půjčce váže. Například u půjčky 1000 korun na 7 dní je to pouhých 100 Kč. V dalším kroku musíte vyplnit online žádost, právě k ní nahrajete scan vašeho občanského průkazu. Nyní už stačí jen do žádosti vyplnit základní údaje a odeslat ji.

Další výhody půjčky bez registru a poplatků

  • je možné si skrze online žádost požádat o prodloužení termínu splatnosti
  • můžete si půjčovat opakovaně, vždy ale po splacení předchozího úvěru
  • půjčka je dostupná 24 hodin každý den, společnost chvaluje žádosti i o víkendech