Půjčky ihned

Doba je prostě taková, že se každý z nás dost rychle může dostat do svízelné finanční situace. Lidé si nešetří, takže pokud přijde jeden větší výdaj, nemají peníze, aby ho pokryli. Stalo se vám to a hledáte možnosti, jak rychle získat peníze? Pokud vám můžeme radit, využijte půjčky ihned. Jak na to?

Co musíte udělat pro získání půjčky ihned?

Získání půjčky ihned je velice snadné. Postupujte takto:

  1. najděte si web nebankovní společnosti
  2. na kalkulátoru si nastavte sumu a také dobu splatnosti
  3. vyplňte online žádost
  4. udělejte scan občanského průkazu a nahrajte ho k žádosti
  5. žádost jedním kliknutím odešlete

Nebankovní společnost má neomezenou pracovní dobu, což je pro každého žadatele velká výhoda. Žádost je totiž každému posuzována okamžitě. Posouzení trvá jen několik málo minut. Pokud vám bude půjčka schválena, společnost vám okamžitě pošle peníze.

Půjčky ihned nejsou vázány úrokovou sazbou

Půjčky ihned jsou velmi oblíbené z toho důvodu, že nejsou zatíženy vysokou úrokovou sazbou. Za poskytnutí půjčky ihned se platí poplatek. Je vysoký podle toho, kolik peněz si půjčíte a na jak dlouho si je půjčíte. Maximální doba splatnosti půjčky ihned je 105 dní. Půjčka nabízí nejvíce 10 000 korun, nejméně si můžete půjčit 500 korun.

Jak dosáhnout maximální splatnosti půjčky?

Nejdříve si požádejte o 45 dní. Když se bude splatnost blížit ke konci, požádejte si o prodloužení půjčky. Prodloužení je možné o dalších až 30 dní. Žádost o prodloužení se může podat dvakrát. Jak o prodloužení požádat? Stačí, když pošlete SMS zprávu. Je možné také požádat skrze online žádost. Za prodloužení se také platí jen mírný poplatek.