Rychlá půjčka pro dlužníky nabídne dost peněz na zaplacení pojistky za dům

rychla-pujcka-pro-dluznikyOpět se to stalo – ve vaší schránce se objevila červená složenka. Pojišťovna vám skrze ni dává vědět, že chce zaplatit pojištění domu, které jste u ní sjednali. Jenže vy máte problém, protože vás vánoční svátky natolik vyčerpali, že nemáte dostatečnou finanční rezervu. Jak to vyřešit? Rozhodně ne tím, že platbu záměrně opomenete uhradit. Tím riskujete vypovězení smlouvy. Je lepším řešením se spolehnout na pomoc od nebankovní půjčky ihned a mít na úhradu pojistného dost.

Rychlá půjčka pro dlužníky je k dispozici nepřetržitě

Rychlá půjčka pro dlužníky se vyřizuje na stránkách nebankovní společnosti, která pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je úplně jedno, v kterou denní či noční dobu si žádost o půjčku podáte. Pokaždé to bude stejně rychlé. Vyplnění žádosti vám zabere jen několik minut, do několika minut po odeslání žádosti se vám také ozve nebankovní společnost a půjčku vám schválí.

Rychlá půjčka pro dlužníky a podmínky získání

Všichni mají na zisk půjčky téměř stoprocentní šanci, protože má jen mírné podmínky získání. Podmínky jsou stanoveny 3:

  1. české státní občanství,
  2. věk 21 až 85 let,
  3. žadatel nesmí dlužit v rámci jiné půjčky.

Mírnými podmínkami se rychlá půjčka pro dlužníky zásadně liší od všech bankovních produktů. Banka má mnohem přísnější podmínky a pečlivě si vybírá, komu půjčí a komu nikoliv. Nepůjčí například osobám se záznamem v registru dlužníků.

Kolik a na jak dlouho nabízí?

Z půjčky ihned získáte 500 až 10 000 korun. Splatnost se dá nastavit na 7 až 45 dní. Je možné i další prodloužení splatnosti o dalších 60 dní. Platí se za něj poplatek a žádá se o něj online nebo ve formě SMS zprávy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.